شماره 1 : پزشکی،سلامت،بهداشت،اخبار پزشکی،اخبار سلامت،خبرهای پزشکی

موج چهارم ایدز تلفیقی از ترزیق مشترک و روابط جنسی ناسالم است و این هشداری برای…

شماره 2 : ده علت کمردرد - beytoote.com

کمردرد بعد از سرماخوردگی دومین عامل مراجعه ی بیماران به پزشک است. همچنین پنجمین علت رایج

شماره 3 : آدرس و نحوه بیان بیماری « دکتر علیرضا حقانی – متخصص

سلام ممنون از اینکه از سایتم دیدن کردید انشاالله هرچه زودتر بهبود پیدا کنید

شماره 4 : غدۀ تیروئید – سیب سلامت - sibesalamat.ir

خیلی ممنون از اطلاعات مفید شما من حدود سه سأله به کم کارى تیرویىد مبتلا هست ودارو ۵۰ میلی

شماره 5 : دکتر علیرضا نادری :: لنزهای داخل چشمی

بطور معمول بجای لنز طبیعی چشم که بهنگام عمل آب مروارید از چشم خارج می شود, لنز های داخل چشمی

شماره 6 : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

485: اصلاح روند ارسال نمونه هاي مشكوك به بيماريهاي منتقله از اب وغذا ازنظر سالمونلا-شيگلا

شماره 7 : حوادث - seemorgh.com

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از برخورد تریلی حامل قیر با سه سواری

شماره 8 : قوز قرنيه ( Keratoconus ) | چشم پزشکی امروز | مرکز فوق

كراتوكونوس ( كه از دو كلمه كراتو به معناي شاخ و قرنيه و كلمه كونوس به معناي مخروط ) درست شده

شماره 9 : مشاوره ارشد دکتری پایان نامه چاپ مقاله انجام پروپوزال سمینار

مشاوره رایگان 09123600694،انجام پایان نامه، مشاوره پروپوزال، چاپ مقاله،ارشد و دکتری، گروه

شماره 10 : بهترین درمان دیسک کمر - 5 روش جديد درمان کمردرد

راهکارهای مختلفی از قبیل اعمال جراحی، دارو درمانی و یا روش‌هایی از قبیل طب سوزنی و ماساژ

شماره 11 : گیاهان دارویی معجزه همدان

سرطان سینه سرطان یعنی رشد ، تکثیر و گاهی انتشار غیر طبیعی سلولهای بدن. تمامی سرطانها دارای

شماره 12 : www.hashemzade.net

(۱۳۹۲/۱۰/۲۶) : با سلام من۳۰ساله هستم .قدم ۱۷۱ و وزنم ۷۱کیلو است.در قسمت دست وپا و از سینه به

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شماره ,پزشکی ,دکتر علیرضا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اندر احوالات روزگار من ! روزمره ارزان ترین فروشگاه اینترنتی گستره ی وب ویان یعنی دلربا گمچ-روستای شیرخند Aubrielleldxzamc situs سرگرمی تفریحی ورزشی